Verő főrabbi: „A legjobban azt szeretem, hogy őszintén fel mernek tenni minden kérdést” – Mazsihisz
A múlt szombat éjjel lezajlott Múzeumok Éjszakáján a Magyar Zsidó Múzeum és Levéltár is számos eseménnyel várta a látogatókat. Mint hosszú évek óta már, ezúttal is készséggel állt az érdeklődők rendelkezésére dr. Verő Tamás főrabbi, a Frankel-körzet rabbija a „Kérdezd a rabbit!” elnevezésű programmal. Mi viszont őt kérdeztük a tapasztalatairól.