Eszkaláció a közel-keleten: Nukleáris létesítményekre mért csapást Izrael

Eszkaláció a Közel-Keleten: Nukleáris létesítményekre mért csapást Izrael – Körkép.sk

Fokozódik a feszültség a Közel-Keleten: Izrael csütörtökön csapást mért az iráni Arák városában található nehézvizes reaktorra – jelentette az iráni állami televízió. Az első beszámolók szerint sugárzásveszély nem áll fenn, mivel a létesítményt még az izraeli légitámadás előtt evakuálták. Az izraeli hadsereg a támadással párhuzamosan figyelmeztette Arák és a közeli Chondáb lakosságát, hogy hagyják […]Read More…

Forrás »

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás