Unitárius közösségben a Vadas-tetőn – 2023. július 12., szerda –

Unitárius közösségben a Vadas-tetőn – 2023. július 12., szerda –

Szombaton ismét – immár huszonnegyedik alkalommal – találkoztak a vadasi tető két oldalán lakó unitárius egyházközségekhez tartozók. A szervezők ez alkalommal a nagyajtaiak voltak, hívásukra pedig a sepsikőröspatakiak, kálnokiak és árkosiak jelentek meg nagyobb számban, de küldöttsége volt a sepsiszentgyörgyi, vargyasi, szentivánlaborfalvi és brassói egyházközségeknek is.

Forrás »

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás