Véget ért a védett ár, de a számlát még sokáig fizethetik a benzinkutak

Véget ért a védett ár, de a számlát még sokáig fizethetik a benzinkutak

A védett üzemanyagár megszűnt, de a benzinkutak szerint a piac még korántsem tért vissza a normális működéshez. A kisebb kutak pénteki tiltakozása ismét ráirányította a figyelmet a hónapok óta húzódó vitára, Grád Ottó, a Magyar Ásványolaj Szövetség főtitkára pedig az Economxnak arról beszélt, hogy a legnagyobb veszteséget nem is a közvetlen anyagi károk, hanem az elmaradt beruházások, a kiszámíthatatlanság és a torzult piaci viszonyok jelentik.

Forrás »

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás