Tüntetés a Hamász ellen Gázában – tömeges részvétel nélkül | Szombat Online
A közösségi médiában terjedő képek alapján tegnap palesztinok százai vonultak utcára a Gázai övezetben, hogy a Hamász ellen tüntessenek. A transzparenseken „Ha Isten is úgy akarja, Hamász, kifelé!”, „Nem vagyunk bábok”, „Élni akarunk” feliratokat lehetett olvasni. A szervezők már hetekkel korábban bejelentették a megmozdulást, és jelentős részvételre számítottak.