Évzáró ünnepség az OR-ZSE-n – Mazsihisz
Ünnepélyes tanévzáróval és diplomaosztóval zárta a tanévet az Országos Rabbiképző – Zsidó Egyetem (OR-ZSE). A Dísztermet teljesen megtöltötték a végzős hallgatók hozzátartozói, az oktatók, valamint az egyetem és a fenntartó képviselői.