NATO-csúcs előtt próbálnak egységet mutatni Európa középhatalmai — nem sok sikerrel

NATO-csúcs előtt próbálnak egységet mutatni Európa középhatalmai – nem sok sikerrel – Körkép.sk

Kattintson ide, hogy a KÖRKÉP cikkei az elsők között jelenjenek meg a Google-keresőben! Az európai vezetők Berlinben erősítették meg védelmi együttműködésüket a júliusi, ankarai NATO-csúcstalálkozó előtt. Friedrich Merz német kancellár négy európai ország vezetőjét látta vendégül. A találkozó legfőbb célja az európai pillér megerősítése volt. A politikusok közös nyilatkozatban is hangsúlyozták a transzatlanti kötelék fontosságát.

Forrás »

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás