Tíz évig azért hagytak meg egy nyilas falfirkát Ercsiben, mert attól tartottak, ha lefestik, valami „cifrább” kerül a helyére – Kibic Magazin

Tíz évig azért hagytak meg egy nyilas falfirkát Ercsiben, mert attól tartottak, ha lefestik, valami „cifrább” kerül a helyére – Kibic Magazin

A nyilas mozgalom egyik ismert jelszava végül a helyi zsidóság kutatójának kezdeményezésére tűnt el a Fejér megyei város központjából. A Fejér megyei Ercsi központjában, a Fő utca 2. szám alatti SPAR falán körülbelül tíz évig az „Ébredj, magyar!” felirat volt olvasható.

Forrás »

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás