Támuz 17-én veszi kezdetét a háromhetes gyászidőszak, amely a Szentély pusztulására és a zsidó történelem tragédiáira emlékeztet. Idén július 2-ára esik támuz hó 17-e, az a böjtnap, amely megnyitja a zsidó naptár egyik legmegrázóbb időszakát, a háromhetes gyászidőszakot. Tovább »