Kőkemény amerikai tárgyaló vette kezébe Irán ügyét, kritikus kérdések kerülnek napirendre

Kőkemény amerikai tárgyaló vette kezébe Irán ügyét, kritikus kérdések kerülnek napirendre

Marco Rubio amerikai külügyminiszter kedden megérkezett az Egyesült Arab Emírségekbe, ahol a Perzsa-öböl menti amerikai szövetségesekkel egyeztet az Egyesült Államok és Irán között formálódó megállapodásról. A látogatás célja Rubio szerint elsősorban az, hogy Washington meghallgassa a térségbeli partnerek biztonsági és gazdasági aggályait, és azok szempontjait figyelembe vegye az Iránnal folytatott tárgyalások következő szakaszában – írja a CNN.

Forrás »

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás