Irán és Omán bejelentette, hogy vámokat kívánnak kivetni a a Hormozi-szorosban. Trump azt ígérte, hogy a háború után szabad lesz a forgalom

Irán és Omán bejelentette, hogy vámokat kívánnak kivetni a a Hormozi-szorosban. Trump azt ígérte, hogy a háború után szabad lesz a forgalom

Irán és Omán bejelentette, hogy közös munkacsoportot hoznak létre a stratégiai jelentőségű Hormozi-szoros jövőjének rendezésére. A két ország vámok és használati díjak bevezetését is napirendre vette, annak ellenére, hogy Donald Trump korábban azt ígérte, a háború lezárása után a világ egyik legfont

Forrás »

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás