Szolnoki áldozatokra emlékeztek a holokauszt évfordulóján
A holokauszt szolnoki áldozataira emlékeztek a városban, a megemlékezésen Györfi Mihály polgármester is részt vett. Június 21-én a holokauszt 82. évfordulója alkalmából tartottak megemlékezést Szolnokon, ahol a helyi zsidó közösség elhurcolt és meggyilkolt tagjai előtt