Most érkezett: Lemond posztjáról Keir Starmer
Keir Starmer brit miniszterelnök és a Munkáspárt vezetője hétfői sajtótájékoztatóján bejelentette lemondását mindkét posztról, miután hat éven át vezette pártját és két évig irányította az országot. Starmer a döntését azzal indokolta, hogy elérkezett az idő a hatalom átadására, és hangsúlyozta, hogy a párt és az ország érdekeit helyezte minden döntése középpontjába.