Irán „jelentős előrelépésről” számolt be az Egyesült Államokkal folytatott tárgyalásokon, és azt állítja, hogy olajárra nem vonatkoznak majd a szankciók

Irán „jelentős előrelépésről” számolt be az Egyesült Államokkal folytatott tárgyalásokon, és azt állítja, hogy olajárra nem vonatkoznak majd a szankciók

Új fordulat körvonalazódik a Közel-Keleten: Irán hétfő reggel arról számolt be, hogy komoly előrelépés történt az Egyesült Államokkal folytatott tárgyalások során, és az ország számára kulcsfontosságú olajexportot hamarosan már nem korlátozhatják amerikai szankciók.Abbas Araghchi, Irán külügymin

Forrás »

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás