Sokaktól lehet hallani mostanság (Nagy Attila Tibor, Fodor Gábor, Ambrózy Áron, Gulyás Marci), hogy „Orbán átadta a hatalmat, tehát bebizonyosodott, hogy nem volt diktatúra”. Ez a mondat és változatai folytatása a „dehát nem visz el a fekete autó” narratívának. Csakhogy ez nem ilyen egyszerű (pedig volt, hogy én is ezt gondoltam). Tovább »