A világ harmadik legnagyobb olajtermelője csaknem 50 százalékkal növelheti kitermelését.„Az energia iránti kereslet csak nőni, nőni és nőni fog” – mondta Doug Burgum amerikai belügyminiszter egy abu-dzabi olajkonferencián novemberben. „Ma jött el a nap, hogy kimondjuk: nincs energiaváltás. Csak energiatöbblet van. Tovább »