Dél-Libanonból és Bejrút külvárosaiból érkező családoknak ismét menekülniük kellett, és az újbóli izraeli figyelmeztetések után sátrakat vertek a bejrúti tengerpart mentén.A felvételeken rögtönzött menedékek, sátrakban és autókban élő családok, valamint ruhát mosó emberek láthatók, miközben a kényszerű otthontalanság tovább tart. Tovább »