Elkoboztak egy magyar zászlót egy észak-izraeli kormányellenes tüntetésen, mert palesztinnak hitték azt – derült ki a Haaretz cikkéből.A demonstráció múlt szombaton volt, a férfi pedi feltehetően a NER bukására is kívánt reagálni a piros-fehér-zöld zászló lengetésével. Tovább »