Egy izraeli rendőrtiszt tegnap elkobzott egy magyar zászlót egy kormányellenes tüntetőtől Észak-Izraelben, a Karkur-csomópontnál, arra hivatkozva, hogy a palesztin zászlóhoz való hasonlósága miatt „provokáló hatású” lehet – írta a Haaretz.A demonstráló hiába érvelt azzal, hogy a zászló nem palesztin, a rendőr elutasította a magyarázatot. Tovább »