Reggel 7 órakor Ciszjordánia izraeli megszállás alatt álló területének egészén, így a Rámalláh melletti Al-Bírében is megnyíltak a szavazóhelyiségek, ahol a palesztinok olyan önkormányzati választáson voksolnak, amelyet a kevés megmaradt polgári részvételi forma egyikének tartanak. Tovább »