Kilépés az áldozati szerepből – Berkesi Zsuzsával az Itt halnod kell című regényről

Kilépés az áldozati szerepből – Berkesi Zsuzsával az Itt halnod kell című regényről

„Minden iskolában van valamilyen típusú abúzus” – állítja Berkesi Zsuzsa, aki Itt halnod kell című új regényében az oktatási intézményekben tapasztalható, gyerekek sérelmére elkövetett visszaélésekről és ezek (félre)kezeléséről, illetve a tanártársadalom megosztottságáról, kilátástalannak tűnő helyzetéről is látleletet ad. A szerzővel arról is beszélgettünk, miért nem pálya számára a pénztárosi állás.

Forrás »

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás