Kiszivárgott egy belső levelezés a Pentagonból, a Reuters hírügynökség azt írja, látta, és hogy a levél a NATO-szövetségesek büntetését latolgatja, ha azok nem hajlandóak bázisokat és légteret biztosítani az USA számára az Irán elleni hadműveletekhez.A dokumentum nem hivatalos feljegyzés és nem is végrehajtási utasítás, de tartalmának súlya van. Tovább »