A kutyák túlélnek minket
Október 7. után a házakban megfagyott a csend. A városokban egy ideig nem ugattak a kutyák sem – mintha ők is gyászoltak volna. Aztán lassan visszatért a hangjuk. A parkokban újra megjelentek az emberek a pórázok innenső végén, mintha a normális élet felé vezető út a reggeli sétával kezdődne.