Elviharzott a G7-csúcsról Donald Trump
Donald Trump amerikai elnök a közel-keleti helyzetre hivatkozva távozott a G7-országok csúcstalálkozójáról, de közölte, hogy Emmanuel Macron állításával szemben távozásának „semmi köze” egy Izrael és Irán közötti tűzszünettel kapcsolatos teendőkhöz., basic_html